∞ Dashuri dhe Zjarr ∞

кєтυ кα νєтєм уננє..тι נє ηנєяι ρяєנ туяє...!!
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Your first subject

Shko poshtë 
AutoriMesazh
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞
Admin
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞

Numri i postimeve : 7
Join date : 08/07/2016
Age : 25
Location : kosova

Your first subject Empty
MesazhTitulli: Your first subject   Your first subject EmptyFri Jul 08, 2016 10:01 am

Take some time to read this information before starting to use the administration of your forum:

How to access your administration panel ?
In the top menu, click on Log In, a new page is displayed. Fill in the username "admin" and the password you have choosen during your registration. If you have lost or forgot it, click here. Once you are logged in, click on the link "Administration Panel" at the bottom of the page.

How to modify your board's appearance ?
You can modify your board's appearance by choosing a theme (each theme displays different pictures, colors and icons). To do that, go to the administration panel, then click on Management in the Styles Admin menu and choose one of the displayed themes. You can later change it or choose another one.

How to manage the categories and forums ?
You can add, modify and delete the categories and forums that you have created anytime and without limit. To do that, go to the administration panel, in the management part of the Forum Admin, and click on "Add a link" (a forum or a category). In a first time, we advice you to create test categories and test forums that you will delete later, in order to understand how this tool works.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://dashuri-dhe-zjarr.forumsq.net
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞
Admin
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞

Numri i postimeve : 7
Join date : 08/07/2016
Age : 25
Location : kosova

Your first subject Empty
MesazhTitulli: Re: Your first subject   Your first subject EmptyFri Jul 08, 2016 10:30 am

1 dit te 2 u ndam
dashuris tham i erdhi fundi
harruam te verteten
qe koha dot se mundi.
harruam fjalet puthjet
gjithcka qe perjetuam.
harruam se nga ndjenja
te 2 ishim perveluar
harruam se zemra
dot zemren se harron
dhe u strukem ne kujtime
qe mendja turbullt zgjon
harruam se te dua
u tha nga te 2
menduam ky esht fundi
per kte dashuri
tani rrim te ndar
te pushtuar nga vetmia
sepse te 2 harruam
se c'eshte dashuria pale Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://dashuri-dhe-zjarr.forumsq.net
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞
Admin
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞

Numri i postimeve : 7
Join date : 08/07/2016
Age : 25
Location : kosova

Your first subject Empty
MesazhTitulli: Re: Your first subject   Your first subject EmptyFri Jul 08, 2016 10:48 am

ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
(`*•.¸(`*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´ )
♥«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»♥
(¸.•*´(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://dashuri-dhe-zjarr.forumsq.net
gertaa

gertaa

Numri i postimeve : 2
Join date : 08/07/2016
Age : 26
Location : hong kong

Your first subject Empty
MesazhTitulli: Re: Your first subject   Your first subject EmptyFri Jul 08, 2016 11:25 am

Disa here ne enderr trupin te kam puthur
Mengjesi me ka gjetur per ty duke u lutur
Do te kisha jetuar lumturin e kesaj bote
Vec te di a jam endr Question Embarassed ra jote?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blerta

blerta

Numri i postimeve : 2
Join date : 08/07/2016

Your first subject Empty
MesazhTitulli: Re: Your first subject   Your first subject EmptyFri Jul 08, 2016 11:37 am

-Me fal qe po te shkruaj prap, por zemra dot sndalon...
Prap te them me fal, ndoshta te pengoj por a nuk mendon se me mijera fjal u thane dhe me mijera te tjera mbeten pa u thene?
A nuk mendon qe koha qe kalon nuk te fshin aspak?
A nuk mendon qe dua te te shoh vetem edhe njehere, qofte edhe nga larg?
A nuk mendon qe cdo gje para meje me duket e turbullt?
A nuk mendon qe i kemi vene faj njeri-tjetrit, pa pasur faj asnjeri?
...dhe ti pse nuk e kupton qe kam nevoj per ty?
Eshte kaq e thjeshte te dorezohesh?
Dhe cfare mendon, e kam te lehte te ul krenarin dhe te shkruaj cdohere ty, dhe pos kesaj te rri me frike se a do ti kthesh pergjigjet?
E kam te lehte te shkoj ne vendet ku te shihja, dhe mos te te shoh ty?
A nuk e kupton qe me ka marr malli aq fort, sa qe ne kte moment dua te te gjej ku je dhe te shtrengoj fort qoft edhe nese ti nuk deshiron?
A nuk e kupton qe nuk dua te te shoh ne krahet e dikujt tjeter ne asnje menyre, me cmend kjo gje?
A nuk e kupton qe dua te jesh 'E IMJA' dhe e askujt tjeter.. silent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Your first subject Empty
MesazhTitulli: Re: Your first subject   Your first subject Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Your first subject
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞ :: Your first category :: Your first forum-
Kërce tek: