∞ Dashuri dhe Zjarr ∞

кєтυ кα νєтєм уננє..тι נє ηנєяι ρяєנ туяє...!!
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 <3 <3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞
Admin
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞

Numri i postimeve : 7
Join date : 08/07/2016
Age : 25
Location : kosova

<3 <3 Empty
MesazhTitulli: ^_^   <3 <3 EmptyFri Jul 08, 2016 10:06 am

Per buzet e tua njerze do vrisja per nje fjal Teeeeeeeee Duaaaaaaaaa nga dal do vdisja Cool Cool Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://dashuri-dhe-zjarr.forumsq.net
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞
Admin
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞

Numri i postimeve : 7
Join date : 08/07/2016
Age : 25
Location : kosova

<3 <3 Empty
MesazhTitulli: Re: <3 <3   <3 <3 EmptyFri Jul 08, 2016 10:24 am


Kam nje porosi! Mos harro t'i thuash .... qe me mungon shume, por jo aq sa e dua! drunken
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://dashuri-dhe-zjarr.forumsq.net
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞
Admin
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞

Numri i postimeve : 7
Join date : 08/07/2016
Age : 25
Location : kosova

<3 <3 Empty
MesazhTitulli: Re: <3 <3   <3 <3 EmptyFri Jul 08, 2016 10:24 am

∞ Dashuri dhe Zjarr ∞ shkruajti:
Per buzet e tua njerze do vrisja per nje fjal Teeeeeeeee Duaaaaaaaaa nga dal do vdisja Cool Cool Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://dashuri-dhe-zjarr.forumsq.net
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞
Admin
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞

Numri i postimeve : 7
Join date : 08/07/2016
Age : 25
Location : kosova

<3 <3 Empty
MesazhTitulli: <3 <3   <3 <3 EmptyFri Jul 08, 2016 10:26 am

Do te jetoj me ty nese t'i kerkon, do t'e dua shum nese edhe t'i me do, do t'e qaj per ty nese me lendon, do t'e vdes per ty nese e meriton !!! Question
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://dashuri-dhe-zjarr.forumsq.net
gertaa

gertaa

Numri i postimeve : 2
Join date : 08/07/2016
Age : 26
Location : hong kong

<3 <3 Empty
MesazhTitulli: Re: <3 <3   <3 <3 EmptyFri Jul 08, 2016 11:29 am

Smile:
 
..kerko te dish kush je,e te jesh ajo qe din..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blerta

blerta

Numri i postimeve : 2
Join date : 08/07/2016

<3 <3 Empty
MesazhTitulli: Hymni I Dashurise    <3 <3 EmptyFri Jul 08, 2016 11:42 am

E dua Dashurine si Toka --> Diellin
E dua Dashurine si Trëndafilat --> Shiun
E dua Dashurine si Pemët --> Dheun.
E dua Dashurine si Peshqit --> Ujin

E dua Dashurine si Nëna --> Foshnjën
E dua Dashurine si Femija --> Gjirin
E dua Dashurine si Mbreti --> Fronin
E dua Dashurine më shumë se Jeta
Se Jeta nuk ka kuptim pa Dashuri I love you I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
<3 <3 Empty
MesazhTitulli: Re: <3 <3   <3 <3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
<3 <3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
∞ Dashuri dhe Zjarr ∞ :: Your first category :: Your first forum-
Kërce tek: